mks

Arkaplan Rengi


Arkaplan Resmi

Body Font Boyutu

Başlık Font Boyutu

Otomatik Kapı Sistemlerinde Tek Adres

Geniş ürün yelpazemizde size uygun ürün mutlaka bulacaksınız

Ameliyathane Kapısı

Sağlık Sektörü

Hastane ve benzeri sağlık sektörüne hizmet veren çeşitli kuruluşlar için özel olarak geliştirilen fotoselli ameliyathane kapıları ve sedye transfer kapısı kanatları, minimum düzeyde girinti ve çıkıntıları olan antibakteriyel laminant veya paslanmaz çelik levhalar ile kaplı ,ahşap seren üzeri çift yüzeyden MDF veya kompak laminat (compact laminat) malzemeden üretilmektedir.

Dinamik Dizayn

Ameliyathane kapısı toplamda 40mm kalınlığa ulaşan kanatların tok yapısı ve bu kanatlar için tasarlanan 300s profil sistemi sayesinde pozitif basınç sızdırmalı düzeneği olan ameliyathaneler, tam steril ve yarı steril bölgeler için ideal stabilite ve havayı tahliye edecek olan kanat altı dışında kalan 3 kenarda EPDM contalarla sizdırmazlık sağlanmaktadır.

Pratik Çözüm

Bu tip kapılar sterilizasyonun korunması için genellikle duvar üzerine yerleştirilen yaklaşım sensörü (el sensörü) veya dirsek butonları ile açtırılmakta olduğundan ,açtırma elemanının kapıya yakın kalabilmesi için tek tarafa kaydırılması tercih edilmektedir. Ancak tek kanatlı uygulamaların elverişli olmadığı durumlarda ,çift kanatlı uygulamalarıda mevcuttur.

  • Elde edilen yüksek performans ve dayanıklılık neticesinde 300s sistemi hem özel hemde devlet hastanelerinin öncelikli tercihi haline gelmiştir.
  • Ameliyathane kapıları yoğun hastane uygulamalarında sağlık sektörünün evrensel gereksinimleri ve taleplerinide gözönünde bulundurarak geliştirilmiştir.