mks

Arkaplan Rengi


Arkaplan Resmi

Body Font Boyutu

Başlık Font Boyutu

Otomatik Kapı Sistemlerinde Tek Adres

Geniş ürün yelpazemizde size uygun ürün mutlaka bulacaksınız

Bariyer Sistemleri

Hızlı Giriş - Çıkış

Araç giriş - çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde kontrollü araç geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Açık veya kapalı otopark girişlerinde, fabrika,konut, apartman, site türü özel binaların bahçe veya otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık yoğun mekanlarda kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemidir.

Dinamik Dizayn

Bariyer Sistemleri motor gücüne, çalışma voltajına göre dizayn edilen ürünlerdir. Bariyer Sistemi kol uzunluğu arttıkça mekanizma ve bariyer dişlisi üzerine binen yük miktarı artmakta buda bellli bir zamandan sonra dişli aşınmalarına neden olmaktadır.

Pratik Çözüm

Farklı tipteki çeşitleriyle otopark sistemleri otomasyonunda, site kapı bariyeri, garaj bariyeri, güvenlik bariyeri gibi güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri kontrollü araç geçişini sağlamak ve bilet-para alımı için araçları durdurmaya yarar.

  • Görsel anlamda şık bir görüntüye sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.
  • Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur.